samochód, wyporzyczalnia, samochody
wypożycz samochód
 
 
 
wypożyczenie, samochód samochód, samochody, auto, wypożyczalnia
   
  kluczyki, samochód, wypożycz
wynajem, samochód, auto Wynajem samochodu

Praktycznie każdy, kto
posiada prawo jazdy
może wynająć samochód.
 
auto, fura, samochód, cacko
Branża motoryzacyjna od lat cieszy się dużym
powodzeniem. Pomimo rosnących cen paliw,
ubezpieczeń oraz części zamiennych ludzie cały
czas chętnie korzystają z samochodów. Jednak
nie tylko ilość sprzedawanych samochodów.


Prężnie rozwijający się rynek wynajmu aut.
 
 
fura, auto, wynajem, wynajmij
 
 
 
Vw golf tdi a może sdi? Vw golf - auto z bogatą historią.
 

Wielbiciele golfa uważają go ideał

Golf to auto, które wywołuje wiele emocji, szczególnie w wersji vw golf 2. Wielbiciele golfa 2 uważają go ideał skupiając się nawet w klubie golfa. Inni z kolei nie widzą w nim nic szczególnego twierdząc, że nie jest to auto warte owych zachwytów.

Wariancie pierwszej model różnił

Volkswagen Golf II produkowany był w latach 1983-1992 i jest to druga generacja samochodu Volkswagen Golf. Od wersji pierwszej model ten różnił się większym rozstawem osi i dużo większym bagażnikiem. Również sama sylwetka auta została zmieniona. Ten model uważany jest za jeden z bardziej udanych modeli Volkswagena, szczególnie jeśli chodzi o jego bezawaryjność i niskie spalanie. W mieście auto to spala od 7,5 do 8 litrów benzyny, na trasie zaś 6,5 litra. VW golf tdi tej wersji spala z kolei od 6,5 do 7 litrów w mieści, a na trasie nawet 5,7 litra. I chociaż dziś najmłodsze modele mają już 18 lat nadal auta te są chętnie kupowane. Inną, równie ważną zaletą tego auta jest jego mała podatność na korozję.

Wielbicieli tuningu vw golf 2 raduje pokaźną

Obecnie te modele Volkswagena są kupowane w celu poddania tuningowi. Wśród wielbicieli tuningu vw golf 2 cieszy się bowiem sporą popularnością. Tuning pozwala zmodyfikować samochód w sposób, dzięki któremu zyska on na walorach użytkowych albo na swoim wyglądzie. Dzięki tym zabiegom vw golf tuning poprawić może moc swojego silnika oraz ogólnie swoje osiągi, zwiększa się komfort jazdy poprzez wytłumienie kabiny czy też przyciemnienie szyb, zmienia się wygląd zewnętrzny auta, bo karoseria zostaje pomalowana w specjalny sposób i zamontowane zostaną aluminiowe felgi. Ogólnie można powiedzieć, że vw golf 2 w wersji stuningowanej zwiększa swoje bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dużą popularnością cieszy się również czwarta generacja volkswagena golfa, czyli vw golf IV.

 
   
REKLAMY